Grep ako ho nepoznáte...

15.03.2021

Dnes sa opať rád s vami podelím o veľmi pozitívnu skúsenosť s jedným výživovým doplnkom, ktorý by som však bez výhrad ( i keď by s tým asi legislatíva EU nesúhlasila) zaradil medzi potentné a hlavne širokospektrálne terapeutiká, ktoré je možné nasadiť tak preventívne ako aj na umocnenie a uľahčenie práce samoregeneračný síl organizmu. Podčiarkujem hlavne slovo širokospektrálne. Prečo? V dnešnej dobe keď každé euro zaváži, je ekonomicky výhodnejšie, ak investujeme do takých produktov zdravia, ktoré svojim kladným účinkom dokážu zasiahnuť viacero telesných systémov a nielen jeden. O akom terapeutiku teraz vlastne píšem? Je ním extrakt z grepových jadierok. Akými účinkami táto látka disponuje?

V prvom rade ide o unikát z pohľadu preukázaného vplyvu na potlačenie vplyvu celého spektra premnoženych mikróbov, konkrétne inhibuje rast vírusov, baktérií, húb, dokonca i jednobunkových parazitov. Jeho dezinfekčné a protizápalové účinky sú veľmi silné, podľa mojich skúseností, dokonca lepšie ako pri užívaní molekulárneho vodíka, aloe vera alebo MMS, ktorý (MMS) u niekoho môže mať i nepriaznivé vedľajšie účinky.

Extrakt z grepových jadierok má veľmi silné antioxidačné účinky, ktoré sa prejavujú opať raz širokospektrálne, účinok proti voľným radikálom sa prejavuje tak v krvi, mozgu, ako aj v bunkách, dokonca i v bunečnom jadre. Je účinný pri navodzovaní rovnováhy medzi oxidačnými a antioxidačnými procesmi v organizme, bráni tak predčasnému starnutiu. Má silný protektívny vplyv na membrány a lipidy oddelujúce jednotlivé bunky od seba.

Viacúčelovosť pozitívnych vplyvov extraktu z grepových jadierok sa prejavuje aj v tom, že stimulujú a navyšujú počet dospelých kmeňových buniek tvorených kostnou dreňou, ktoré potom čo sa dostanú do krvného riečišťa putujú na poškodené miesta v tele a opravujú ich. Práve kmeňové bunky tvorené kostnou dreňou patria v tele medzi rozmerovo najvačšie, resp. najviac tvarovateľné schopné tak nahradiť rôzne trvalo poškodené tkanivá v organizme.

K ďalším pozitívam užívania extraktu z grepových jadierok patrí jeho pozitívny vplyv proti depresii. Zlepšuje totiž mikrocirkuláciu krvi, stimuluje medzimozog, zlepšuje náladu do života, kladne vplýva na zásobenosť tkanív kyslíkom, pomáha pri odbúravaní kyseliny mliečnej po športovom výkone.

Extrakt z grepových jadierok má na vnútrobunečné prostredie alkalizačný, teda odkysľujúci efekt, čo je sám osobe veľkou výhodou. Vie by nápomocný pri stimulácii detoxikačných funkcií obličiek i pečene, v neposlednom rade znižuje úroveň zlého cholesterolu, resp. napomáha pri syntéze karnitínu, ktorý ocenia napr. ľudia túžiaci spaľovať tukové vankúšiky, u mužov vylepšuje kvalitu spermií.

Extrakt z grepových jadierok je svojim antimikrobiálnym a protizápalovým účinkom bezkonkurenčným pomocníkom a "odľahčovačom" práce imunitného systému, zároveň zvyšuje vstrebateľnosť železa z potravy o 50%, pozitívne účinky sa dosahujú i pri minimalizácii zavodnenia organizmu, posilnení spojivového tkaniva, kolagénu a endokrinného systému (obzvlášť pri poruchách štítnej žľazy) a tým zlepšuje i adaptáciu tela na stresové podnety.

V neposlednom rade nemôžem nespomenúť kladný účinok extraktu z grepových jadierok pri regulácii nadmerného uvolňovania histamínu, čím výrazne pomáha proti alergickým reakciám najrôznejšieho druhu. Za všetky svoje pozitívne účinky ďakuje predovšetkým obsahu flavonoidov, glykozidov, ktoré bránia zmenou vnútorného prostredia organizmu tomu, aby mikroorganimy absorbovali pre svoj rozvoj a rast potrebné aminokyseliny, resp. grepový extrakt odoberá potrebné enzýmy z bunečnej steny mikróbov, čím ony následne doslova "vykrvácajú".

Keďže žijeme v kapitalizme, vieme, že sme žiaľ zahltení i na trhu výživových doplnkov celou radou nekvality, preto je náročné si vybrať práve ten predukt, ktorý skutočne naplní očakávania, resp. sľúbené benefity. V tomto smere Vám ako ultimátne kvalitný extrakt z grepových jadierok odprúčam produkt: Grape Vital (Grapfruitkern Extrakt Konzentrat GKE, Grapefruit Seed Extrakt Concentrate GSE) vyrobený Dr. Csabai Zsolt-om. Prečo? 1)Ide o jediný vedeckými štúdiami overený produkt, 2)neobsahuje karcinogénne látky ako napr.: benzalkonium alebo benzetonium chloridium, 3)je plne prírodný vyrábaný patentovanou technológiou a neobsahuje syntetiku,4) ide o supersilný koncentrát, obsahuje až 1254 mg účinnej látky, čím je top produktom tohto druhu na trhu, 5) neobsahuje alkohol ani konzervačné látky a beztak je stabilný až do 160 stupňov a jeho účinok neexpiruje až 10 rokov. No a cena? Mesačná dávka Vás výjde cca. na 20 EUR na mesiac, čo je absolútne konkurencieschopná cena pri zvážení všetkých benefitov. Takže vrelo a zo srdca odporúčam a nech Vám padne na úžitok.