Analýza Zdravotného Profilu


Predstavte si, že jestvuje optimálny kľúč na harmonizáciu zdravia každého človeka!? Predstavte si, že sa konečne vyznáte v rozporuplných odporučeniach, ktorými sa to na internete len tak hemží!? Predstavte si, že máte v rukách poznanie, ktoré Vám umožní  udržovať sa v kondícii v každej fáze svojho  života!? Zaujímavé, že? Čítajte prosím ďalej...

Ak ste chorý, zároveň ochotný spraviť maximum pre svoje uzdravenie, prípadne túžite proaktívne a preventívne si podchytiť svoje zdravie, tak toto je najdôležitejšia webová stránka Vášho života!

V rámci vypracovania individuálneho zdravotného profilu aplikujem unikátnu syntézu viacerých holistických terapeuticko-liečebných náuk (na trhu nemá tento prístup obdobu! ): poznatky najstaršej liečebnej metodiky, 5000 rokov starej indickej ajúrvédy, védskej astrológie, tradičnej čínskej mediciny, naturopatie, transgeneračnej analýzy, jógovej terapie 5-tich obalov človeka a hologenetiky v kontexte najnovších psychosomatických súvislostí na úrovni orgánu, mozgu a psyché, ktoré odkryla Nová germánska medicína nemeckého onkológa - internistu MUDr. Ryke Geerd Hamer-a. Naviac pri analýze využívam i praktické princípy z iných terapeuticko - psychologických prístupov, aby bol obraz o človeku do maximálnej možnej miery holistický = celistvý. Vďaka tomuto komplexnému prístupu sa dosahuje možnosť odhaliť a následne náležite zacieliť samotný koreň = zdravotného problému, čo následne naštartuje prirodzenú a najúčinnejšiu terapiu každého ochorenia = precízny samo liečiaci mechanizmus nášho organizmu.

Či už Vás trápi rakovina, nejaká toxická záťaž, bolesti, tráviace ťažkosti alebo len "banálna" alergia, z vypracovania individualizovaného zdravotného profilu môžete bez ohľadu na svoju disharmóniu či diagnózu len a len benefitovať. V súčasnosti je na trhu nepreberné množstvo "zázračných liečebných postupov a metód", "overených" a zaručených ciest k uzdraveniu, avšak paradoxne ešte nikdy sme neboli svedkami takého masívneho počtu chorých v populácii. Čím to je? Kde nastala chyba?

Akademická medicína je už notoricky známa faktom, že nanajvýš adresuje povrch, symptómy nejakej dysfunkcie, choroby, ale do hĺbky preniknúť nedokáže. Veď ako aj, keď lekár má na pacienta len 5 minút času a všetko sa len "hasí" chémiou, rezaním s množstvom potenciálnych  vedľajších účinkov. To už mnohí vedia, alebo cez bolestivé skúsenosti postupne, neraz žiaľ neskoro zisťujú...

A potom tu máme na druhom brehu "rozkúskovanú" tzv. alternatívnu medicínu (všehochuť-), v ktorej to taktiež hemží nekvalitou, biznisom, neodbornosťou, polopravdami, v ktorej sa nevyznajú neraz ani jej zástupcovia, tobôž nie tí, čo túžia po uzdravení (česť výnimkám!).

Musíme si naliať čistého vína hneď na začiatku a povedať si pravdu takú, aká v skutočnosti je. NIKTO Vás nedokáže uzdraviť okrem samých seba. NIKTO! Ani lekár, ani homeopat, ani naturopat, ani liečiteľ. NIKTO. A ani JA... Jestvuje len jeden hodnoverný liečebný postup = samo liečiaci potenciál vo Vás samotných.

Pomôcť a usmerniť v oblasti uzdravenia (aj v tých najzávažnejších stavoch), naštartovať samoliečebné-opravné mechanizmy však možné a žiaduce je! A to fundovanými, overenými a skutočne holistickými poznatkami, ktoré sú šité na mieru pre konkrétneho človeka, jeho osobnosť, individuálny metabolický typ, chorobu atď. A aby som nezabudol... pomôcť odhalením patológií i osobitostí nápravy, ktoré vychádzajú z Vašej fyzickej, energetickej, mentálno - emočnej, rodovej a spirituálnej individuality.

Najprv Vás teda oboznámim s mojimi tromi zásadami v oblasti zdravotnej konzultácie:


A teraz si povieme niečo k samotnému vypracovaniu individuálneho zdravotného profilu. Z čoho teda pozostáva a čo sa všetko z neho dozviete?

* odkryjem v ňom Váš individuálny vrodený zdravotný profil = spôsob, ako sa Vaše telo dostáva v 90% prípadov do nerovnováhy.

* vysvetlíme si miesta a cesty, ako a kde sa dané disharmónie vo Vašom tele vyskytujú a prečo.

* napr. rodičia môžu vďaka týmto poznatkom lepšie zacieliť prevenciu (i stravu) v oblasti zdravia svojich detí, keďže dané informácie vychádzajú z vrodenej hologenetiky ich dieťaťa.

* pochopíte ako sa prejavy vychádzajúce z Vašej "achillovej paty" môžu šíriť ďalej v organizme, resp. ako tomu zabrániť.

* spoznáte zásady harmonizácie organizmu šité práve na Vašu telesnú a emocionálnu individualitu.

* odhalíme východiskové body emocionálnych spúšťačov Vašich ochorení, ich spirituálny odkaz a najúčinnejšie formy ich odstránenia.

* konečne budete disponovať celoživotným a komplexným prístupom k manažmentu Vášho vlastného zdravia.

* vysvetlíme si Vašu vlastnú biochemickú individualitu a vrodené chorobné dispozície, resp. ideálne formy ich harmonizácie.

* v neposlednom rade sa budete môcť konečne vyznať v prebytku "zaručených" rád a tipov na uzdravenie na trhu, pretože porozumiete tomu, napr. ktoré konkrétne homeopatiká, ktoré esenciálne liečivé oleje, ktoré meridiánové a jogové cviky, ktoré terapeutické zásahy, aké byliny a doplnky výživy, ktoré detoxikačné postupy, ktoré harmonizujúce farby či liečivé kamene, ktoré mantry, ktorý typ stravovania Vás konkrétne dokáže dostať spať na tú správnu koľaj v oblasti zdravia.

Na aké otázky  vďaka analýze zdravotného profilu  ešte obdržíte odpoveď?

* Na aké emocionálne konflikty ste v živote prednostne citlivý?

* Ako sa vyznať  v  spleti protichodných názorov a postupov na harmonizáciu Vašej nerovnováhy

* Kde sa somatizujú Vaše emocionálne disharmónie na tele?

* Ktoré orgány majú vo Vašom organizme tendencie k zápalu, hromadeniu toxínov, hyperfunkcii, degenerácii, funkčnej poruche, citlivosti na emocionálne alebo mentálne napätie?

* Kde a v čom preberáte negatívne vplyvy vonkajšieho sveta?

* Aká forma stravy je vhodná pre Vás?

* Ktoré aromaterapeutické esencie Vás dokážu najlepšie harmonizovať?

* Na ktoré energetické dráhy sa máte primárne v tele z pohľadu prevencie a liečby zamerať?

* Aký typ terapie alebo liečebného prístupu je vhodný pre Vás vo všeobecnosti, resp.  v aktuálnej  situácii?

* Aký typ pohybu a cvikov odporúčam na harmonizáciu Vašich konštitučných oslabení?

Osobne kladiem pri svojich odporučeniach dôraz predovšetkým na prirodzené, netoxické prístupy, prípadne ich rozumnú kombináciu s alopatickou liečbou, ak na nej niekto trvá, alebo je to nutné. To všetko, aby sa dalo aplikovať v domácich podmienkach, zároveň navrhovaný terapeutický protokol bol pre záujemcu dlhodobo  finančne udržateľný. Aby ste sa  prosto mohli stať  kvalifikovaným terapeutom sebe samému!

Dodržiavanie spoznaných zásad Vás zákonite v živote privedie k

* vyššej životnej vitalite,

* pevnejšiemu zdraviu,

* v neposlednom rade lepšiemu spoznaniu seba samého,

* naviac sa ako bonus postupne zbavíte strachov z ochorení.

* a čo je v dnešnej dobe možno najpodstatnejšie: ušetríte drahocenný čas a nemalé peniaze skúšaním niečoho (i nepodložených a polopravdivých šarlatánstiev), čo možno funguje, ale žiaľ nie pre Vás!

UPOZORNENIE!

Konzultujem viac-menej celé spektrum ochorení a disharmónií (onkologické, gastrointestinálne, autoimunitné, psychické a hormonálne poruchy, ochorenia ženských a mužských pohlavných orgánov, kožné ochorenia atď.) preto Vás skutočne rád usmerním v rozsiahlej palete možných telesných i psychických ťažkostí. Predpokladom úspechu v procese uzdravenia je však predovšetkým aktívna snaha dotknutej osoby pri implementácií navrhovaných riešení v praxi. Inak povedané: "Nie je možné pomôcť niekomu, kto si sám nechce alebo nehodlá pomôcť, resp. vyhovuje mu z istého dôvodu rola obete a pomoc žiaľ odmieta. Žiada sa mi to podčiarknuť, pretože je to prejav môjho férového prístupu!

Ak teda túžite "len" po prevencii (svojej alebo Vašich detí) alebo komplexne adresovať jestvujúcu konkrétnu ťažkosť / diagnózu, ktorou aktuálne alebo chronicky trpíte, tak ste na tej správnej adrese.

Akú to všetko má pre Vás hodnotu a ako to u mňa prebieha?

Neobávajte sa! Cena zdravotnej konzultácie je len zlomkom hodnoty, ktorú v skutočnosti cez ňu získate!!!

Vypracovanie komplexného individuálneho zdravotného profilu, z ktorého budete môcť čerpať cenné poznatky pre Váš  aktuálny zdravotný stav, zároveň  celý zvyšok svojho života, v rozsahu cca. 90 minútového audiozáznamu zasielanom štandardne na dobierku na CD vo formáte MP3, stojí 139 EUR (ekvivalent v Čk).

Predpokladom jeho vypracovania je vyplnenie a zaslanie priloženého dotazníka: "Formulár na vypracovanie IZP" na mailovú adresu novamedicina@yahoo.com . 

Dôležité!!! : Pri objednávke "Analýzy zdravotného  profilu" je možné v prípade záujmu získať  "Energetickú harmonizáciu organizmu" za -50% zľavu !!! 

V prípade, že nemáte zdravotné problémy a potrebujete dané poznanie len pre prevenciu, poprosím Vás len o zaslanie údajov narodenia (dátum, čas, miesto narodenia). Tieto údaje mi postačujú na odkrytie Vašej jedinečnej zdravotnej typológie, z ktorej môžete čerpať pre účely prevencie vzniku ochorení.

Nižšie si môžete stiahnuť  dotazník:

Po obdržaní podkladov sa zdravotný profil vypracuje a zašle štandardne do 4 pracovných dní. Následne je možné podľa potreby a záujmu uskutočniť i dodatočnú osobnú alebo skype (online) konzultáciu v ľubovoľnom rozsahu na vyjasnenie si prípadných nejasností, otázok. Cena eventuálnej dodatočnej konzultácie je GRATIS!!!

V prípade otázok ma prosím neváhajte kontaktovať na novamedicina@yahoo.com alebo 00421 905 992 358

S úctou a priateľským pozdravom

Mgr. František Nagy, MBA

Lektor, konzultant Integrálnej Zdravovedy a Germánskej novej medicíny, Facilitátor osobného rastu