Ako sa vymaniť zo zajatia chronickej únavy ?

26.10.2023

Nečakajte tu prosím žiadne odporúčania na nejaký doplnky či terapie. Čo má potom instantne pomôcť vymaniť sa zo stavu nedostatku energie a letargie? 

Tak tu je rada (-y) "za milión.... "

Dajte si prosím svet bezprostredne okolo seba do poriadku. Áno, počujete, resp. čítate správne...Na duchovnej úrovni totiž platí, že v živote ovládame len to, v čom máme prehľad, v čom máme jasno, keď vieme v priestore, "kde je sever." Ak niečo prosto neovládame, teda máme zastreté videnie, tak ono de facto ovláda nás, resp. viaže našu vlastnú životnú energiu a silu. 

Aby ste sa teda nestali obeťou a otrokom "chaotickej" hmoty, ktorá vás obklopuje, musíte danú hmotu svojim vedomím proaktívne "oduševniť a dať jej koryto."Platí teda, že ak máme vo svojom bezprostrednom živote a priestore chaos, neporiadok, jednoducho povedané bordel, daná skutočnosť spôsobuje, že viaže to našu vlastnú energiu, životnú silu a spôsobuje vedomé či podvedomé napätia. 

Prosto vyčerpáva nás to, či už si to pripúšťame alebo nie...Ak si teda napr. upracete svoj pracovný stôl, dáte do poriadku okolie svojho príbytku, usporiadate si do nejakého systému svoj šatník, povyhadzujete všetko to, čo už dávno nepoužívate, povysávajte svoje vozidlo, ak v ňom trávite veľkú časť svoj dňa, proste "sprehľadnite", zosystematizujete si svoj bezprostredný životný priestor, tak sa instantne uvoľní značné množstvo energie vo vašom živote ktorá tam vždy bola, ale pre chaos okolo vás ste k tomu nemali proste prístup...

Ak sa zbavíte zbytočného balastu, prietok energie sa obnoví....Prečo? Lebo veci sa vďaka vášmu vedomému úsiliu dostali na "svoje miesto."

Držím palce a začnite prosím malými krokmi...