Ako sa popasovať s HPV vírusom ?

16.03.2021

Human papillomavírus, v skratke HPV, dokáže človeku výrazným spôsobom znepríjemniť život. Pripisujú mu vinu za spúšťanie patologických zmien obzvlášť na sliznici ženských pohlavných orgánov, resp. v istých prípadoch i u rakoviny hrtana. Je cesta von zo zovretia tohto nebezpečného vírusu?

V prvom rade si vysvetlime psychosomatické pozadie daného problému.


Aktivita HPV na sliznici ženských orgánov je emocionálne prepojená na nedoriešené partnersko - sexuálne konflikty. Ich presný charakter môže byť skutočne farebný. Žena môže mať pocit, že muž ju zneužíva, znevažuje, uprednostňuje inú ženu, "zahýba jej". Môže ísť aj o jej pocit menejcennosti v oblasti sexuálnej atraktivity či sexuálneho výkonu.


Na druhej strane z pohľadu čisto somatického je na mieste sa pozrieť i na orgánový okruh sleziny, ktorý v organizme zodpovedá za protivírusovú imunitu, resp. okruh ľadvin, ktorého energetická nerovnováha sa taktiež premieta do najrôznejších disharmónií ženských orgánov. Energetické oslabenie horeuvedených okruhov totiž máva za následok narušenie citlivej mikrobioty na sliznici ženských orgánov a tým aj premnoženie nežiaducich patogénov. Žiaľ opakovaný prienik vírusu na úroveň DNA buniek má s odstupom času za následok zlý prepis ich budúceho delenia, čo sa potom môže zvrhnúť do vytvorenia neželaného patologického nádorového novotvaru.


Okrem práce na vyriešení pozadia partnerského rozkolu, zásadným pomocníkom na ceste k uzdraveniu býva terapeutický protokol pozostávajúci z doleuvedených bylín a vybranej aminokyseliny.


1)L-lyzín 2x2000 mg denne
2)Mačací pazúr (Vilca cora) v kapsulovej podobe
3)Ganoderma lucidum (medicinálna huba Reishi)
4)Ashwaganda


Pridružene k horeuvedenému môžete aplikovať i cielenú aromaterapiu cez esencie citrónovej trávy (Lemongrass), čajovníka oregana.


Prajem Vám teda na ceste za uzdravením i prevenciou veľa zdaru.