Ako objaviť spirituálny odkaz pre oblasť Vášho zdravia a uzdravenia?

15.03.2021

Ochorenia u človeka môžu mať skutočne rôzne príčiny. O každom faktore ovplyvňujúcom Vaše zdravie by sme mohli celé dni rozprávať. V tomto krátkom článku sa však zameriame na spirituálnu rovinu Vášho bytia, resp. na tie súvislosti Vašej psychiky, mentálnych postojov, vlastností, ktorých nerešpektovanie Vás môže za veľmi krátky čas rozhodiť a navodiť nejaký chorobný stav. Ak sa Vám podarí adresovať uvádzané duchovné rady pre oblasť Vášho zdravia, máte veľkú šancu, aby ste sa udržali v dobrej mentálno-fyzickej kondícii. Čo teda k nahliadnutiu do tejto nápovedy potrebujte? Len sa pozrite prosím na to, v akom znamení sa začína šiesty dom Vášho osobného horoskopu. Nič nie je jednoduchšie...

Svoj horoskop, resp. jeho podobu si môžete gratis stiahnuť napr. tu: www.psychicscience.org/astrochart.aspx Aby ste sa v tom lepšie vyznali, nemusíte byť žiadny odborní k či astrológ, nech Vám poslúži ako pomôcka obrázok nižšie. Keď ste už teda objavili znamenie, v ktorom Vám daný šiesty dom začína, tak už ste len na krok k radám šitých na mieru práve pre Vás...

Pozrite si ich teda nižšie, v závislosti od znamenia, v ktorom začína Váš šiesty dom:

Najčastejšie ochorením trpíte, ak...

Baran: Vám chýba asertivita,neviete sa sám seba zastáť, sa bojíte kráčať za hlasom svojho srdca, neviete povedať "nie" ostatným.

Býk: si nevážite svoje fyzické telo, si nedoprajete hýčkanie svojho tela, si odpierate chutné jedlo, si nevážite matériu života, si odopierate slasti, ktoré život ponúka.

Blíženci: nedokážete odpustiť sebe alebo ostatným, si neosvojíte základy zdravej vzájomnej komunikácie, zotrváte na povrhu a nehodláte osobnosť druhého spoznať do hĺbky.

Rak: si neustále hádžete niečo na vinu, vnímete seba ako vinníka, máte pocit, že minulosť Vás stále dobieha, na ľuďoch lipnete majetníckou láskou.

Lev: nie ste schopný prebudiť svoj kreatívny potenciál, sa bojíte byť iným ako ostatný, sa obávate slávy, lesku, reputácie, to preženiete so samoľúbosťou a egocentrizmom.

Panna: ste nadmerne pochybovačná voči sebe alebo okoliu, ak nevidíte les pre stromy, Vám Vaša túžba po dokonalosti bráni v akcieschopnosti.

Váhy: nie ste schopný zdravého kompromisu, Vaše dohody sú v nerovnováhe a jedna zo strán kompromituje svoje základné princípy, udržujte prímerie a pokoj na úkor svojich vlastných legitímnych nárokov.

Škorpión: sa obávate pozrieť za oponu vecí, sa nehodláte konfrontovať s tým, čo sa skrýva za povrchom, sa neviete pozrieť zoči voči vlastným tieňom.

Strelec: strácate optimizmus, sa neviete povzniesť nad malichernosti života, nedokážete veci vidieť z vtáčej perspektívy.

Kozorožec: sa v kuse sťažujete a vyhovárate na osud, nie ste schopný prebrať za svoj život zodpovednosť, neveríte na svoj tvorivý potenciál a schopnosť prekonávať prekážky.

Vodnár: chcete byť za každú cenu konfromný, neprijímate svoju jedinečnosť, potláčate v sebe rebela a túžbu po slobode, podliehate všetkým konvenciám.

Ryby: neustále podliehate ilúziám a ružovým okuliarom, sa neviete odovzdať prúdu života a cítiť prítomnosť Vyššieho zámeru, ktorý Vás vedie.

Tak a sme na konci...Pouvažujte nad danými radami, zameditujte si možno.... a držte sa ich, lebo sa to pre Vaše zdravie skutočne vyplatí.